loader image

oczyszczanie skóry / mikrodermabrazja wodna

}

Czas trwania zabiegu: od 30min do 90min, zależnie od wielkości okolicy zbiegowej

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę:
728 00 00 88

Oczyszczanie skóry, które dzięki dobraniu odpowiednich parametrów podczas zabiegu może skupić się na wspomaganiu leczenia skóry problematycznej lub delikatnym odświeżeniu okolicy zabiegowej przed ważnym wydarzeniem tak, aby skóra wyglądała na świeżą, wypoczętą, a makijaż wyglądał lepiej.

Zabieg składa się z kilku etapów. Podczas pierwszego z nich oczyszczamy skórę usuwając martwe komórki naskórka i inne nagromadzone na nim zanieczyszczenia, wykorzystując m.in. kwas mlekowy, filtrat z fermentu drożdży oraz ekstrakt z brązowych alg morskich.

Zabieg działa seboregulująco, wykorzystując kwas salicylowy, cynk PCA i fitosfingozynę. Natomiast hialuronian sodu, acetyloheksapeptyd, wąkrotka azjatycka i mleczko pszczele wyróżniają się właściwościami nawilżającymi, kojącymi i regenerującymi skórę.

Kolejno za pomocą elektroporacji wprowadzane są substancje aktywne, co odżywia i rozjaśnia skórę. Podczas zabiegu występuje także element działania mikroprądami, które ujędrniają i napinają skórę, stymulują kolagen i elastynę oraz pobudzają krążenie krwi.

Zabieg kończy masaż głowicą emitującą ciepło wzmacniające skórę lub zimno łagodzące podrażnienia.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem nie ma konieczności rezygnowania z używanych na co dzień substancji aktywnych w kosmetykach. Zabieg możemy wykonać bezpośrednio przed każdym innym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Po zabiegu skóra jest wyraźnie odświeżona i rozświetlona.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazania:

– otwarte rany,
– choroby wirusowe (w tym opryszczka) i bateryjne skóry, stany zapalne skóry,
– ciąża, okres karmienia piersią,
– nowotwór,
– stenty/implanty,
– zaimplantowane urządzenia elektryczne (rozrusznik serca) z aktywnymi schorzeniami układowymi, choroby serca

Jaki odstęp czasowy należy zachować pomiędzy zabiegami?

Od 2 tygodni w przypadku cer trądzikowych, do 6 tygodni w celu profilaktycznego odświeżenia lub sporadycznie jako zabieg bankietowy.