loader image

radiofrekwencja mikroigłowa

}

Czas trwania zabiegu: 60 – 90 minut

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę:
728 00 00 88

Bezoperacyjny lifting twarzy

Zauważalny rezultat już po pierwszym zabiegu! (nie potrzebujesz instafiltrów).
Efekty zabiegu RF dzielimy na te widoczne już po wygojeniu jak poprawa struktury i kolorytu skóry, czy zwężone pory oraz te, które zależą od ilości kolagenu i pojawiają się z czasem.

A ten powstaje od kilku tygodni do nawet trzech miesięcy po zabiegu  zmarszczki (twarzy, szyi i dekoltu, a nawet ciała) spłycają się, a skóra się napina, liftinguje.

Skóra staje się promienna, jędrna i sprężysta.

Remodeluje skórę i wygładza ją i rozświetla
Zwęża pory, redukuje drobny rumień i niewielkie rozszerzone naczynka
Odmładza okolicę oczu
Lliftinguje skórę brzucha i biustu czy pośladków
Redukuje podwójny podbródek czy tzw. „chomiki”
Redukuje rozstępy

Jak działa RF?

Głowica urządzenia do RF ma 25 lub 64 mikroigły, które po wkłuciu (od 0,5 do 3,5 mm w zależności od miejsca) emitują falę radiową wewnątrz skóry. Tkanki, ogrzane falami radiowymi, gojąc się regenerują i produkują nowy kolagen.

W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy.Jest to zabieg efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny

RF Secret Duo to jedyne urządzenie oferujące możliwość kombinacji dwóch technologii w jednym – radiofrekwencji mikrogiłowej RF i frakcyjnego nieablacyjnego lasera erbowo-szklanego*

*technologie nieablacyjne to takie, które działają na zasadzie kontrolowanego uszkodzenia i pobudzenia do produkcji nowego kolagenu, bez uszkodzenia zewnętrznej warstwy skóry czyli naskórka. Zabiegi nie wymagają długiej rekonwalescencji.

Dla pełnego efektu rekomendowana jest seria min. 3 zabiegów w odstępach 3-4 tyg. Na pełny efekt trzeba poczekać 2-3 miesiące po zakończeniu leczenia.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jak przebiega zabieg?

Zawsze zaczynamy od znieczulenia specjalnym kremem, by zmniejszyć dyskomfort/bolesność w trakcie zabiegu.

Podczas zabiegu wykonywana jest seria mikro-nakłuć specjalną głowicą, z 25 (w obrębie twarzy i szyi) lub 64 mikro-igłami (w obszarze reszty ciała) emitującymi falę radiową.

Lekarz dobiera parametry zabiegowe odpowiednio do potrzeb twojej skóry bądź leczonego problemu.  
Zabieg trwa od 45 min -1,5 h w zależności od leczonego obszaru.

Co po zabiegu?

Tuż po zabiegu widoczny jest rumień i niewielki obrzęk, który ustępuje zwykle po kilku godzinach. Możliwe są również niewielkie widoczne ślady po nakłuwaniu, które znikają w ciągu 1-2 dni. W większości przypadków następnego dnia już nic nie widać, ale przez kolejne 2-3 dni nie można nakładać makijażu. W tym czasie możesz odczuwać lekką szorstkość. Pamiętaj o właściwej pielęgnacji i nawilżaniu skóry specjalistycznymi kremami pozabiegowymi.